header
SPOTKANIA Z ALEXEM MALINSKIM PDF Drukuj E-mail
Wpisał surawka   
sobota, 17 grudnia 2011 05:09

 

SPOTKANIA Z ALEXEM MALINSKIM

Tłumaczył: Aleksander Kwiatkowski

Żródło: rawguru.com

 

Alex Malinsky został wyróżniony jako mistrz witariański, jeden z czołowych ekspertów na polu surowej żywności. Zaczynał uczyć się na temat surowej żywności począwszy od 15-tego roku życia. Po 9 latach na diecie witariańskiej, nadal prowadzi badania z dziedziny witariańskiego odżywiania oraz prace nad nowymi produktami witariańskimi.

Alex jest założycielem różnorodnych stron internetowych, włącznie z:

http://rawguru.com

http://RawFoodChat.com

http://SproutLiving.com

 

Jego najnowsza stronka, która ostatnio wystartowała, to stronka o randkach, spotkaniach, imprezach witariańskich itp, nosi ona nazwę:

http://RawFoodFriends.com

 

Alex napisał wiele opracowań, spotkań witariańskich, pokazów, miał zaszczyt przeprowadzić wywiady z innymi liderami Ruchu Entuzjastów Surowej Żywności. Poprzez stronkę http://RawGuru.com Alex stworzył sieć powiązań z gospodarstwami ekologicznymi, na całym świecie. Pracując bezpośrednio z farmerami. Alex rozprowadza prawdziwe, witariańskie produkty w Stanach Zjednoczonych, włącznie z ekologicznymi durianami (inna nazwa: rozcian), uprawianych w Malezji, ekologiczne kokosy z Tajlandii, dzikie, górskie, mrożone jagody z wielu miejsc świata, uwielbia produkty z dzikiej natury, tworzy strony internetowe, regularnie ćwiczy.

Oferujemy całą gamę witariańskich usług aby witariańska podróż była jak najbardziej radosna i zabawna!

Sklep z pełnym wyposażeniem dla kuchni witariańskiej, tam można nabyć najlepsze witariańskie produkty i najlepszej klasy sprzęt aby ta podróż witariańska była jak najlepsza!

 

Można przejrzeć dokładniej naszą ofertę!

Warsztaty kucharzenia witariańskiego: nadal nauczamy osoby zainteresowane podstawami witariańskiej kuchni! Dzielimy się informacjami oraz służymy pomocą w przygotowywaniu ulubionych, a zarazem prostych przepisów witariańskich, zatem nie tylko można przechodzić na witarianizm, ale przy nim pozostać!

 

Witariańskie usługi restauracyjne: prowadzimy usługi restauracyjne, w zakresie witariańskich imprez okolicznościowych, typu: wesela, przyjęcia towarzyskie, bez względu na ich wielkość, z każdym wyzwaniem radzimy sobie wyśmienicie! Wystarczy dać nam znać, jakiego rodzaju potrawy witariańskie państwo chcą zamówić, my to zrobimy!

Warsztaty witariańskie, wykłady, pokazy itp.: prowadzimy warsztaty oraz pokazy witariańskie, pod przyszłe spotkania i zjazdy! Możemy rozmawiać i dyskutować na temat diety surowej żywności, odpowiadać na państwa pytania, omawiać zagadnienia oraz wiele innych, nurtujących was spraw!

 

Poprawiony: piątek, 23 grudnia 2011 18:42