header
Wejdź w to i zostań witarianinem! PDF Drukuj E-mail
Wpisał surawka   
sobota, 17 grudnia 2011 12:10

Wejdź w to i zostań witarianinem!

Tlumaczenie Ania Nowak


Demi Moore w to weszła, Sting zresztą też. Dlaczego jedzenie nie ogrzewanego pożywienia stale zyskuje na popularności w kręgach dbających o zdrowie sław? Powód jest prosty: Witarianie tracą na wadze, pozbywają się dolegliwości spowodowanych przez choroby przewlekłe, mają więcej energii i młodziej wyglądają.

Odrzucając odróbkę termiczną w piecykach i kuchenkach, przygotowują pożywienie zgodnie zasadami diety roślinnej, nie gotując, piekąc, ani przetwarzając produktów. Zwolennicy tej diety są zdania, że ogrzewanie do więcej niż 116 stopni F niszczy witaminy i enzymy uważane za źródło energii życiowej.
Nie jesteście jeszcze gotowi by zmienić całą swoja dietę? Możecie jednak nadal czerpać korzyści, ponieważ Astara wprowadziła idee witarianizmu do kosmetologii. Była supermodelka z lat 60-tych Sunny Griffin we współpracy z najlepszymi naukowcami stworzyła nową linię kosmetyków zgodnych z filozofią witariańską. Astara Skin Care to ekskluzywna linia do pielęgnacji skóry, oparta tylko na nieogrzewanych olejkach, ekstraktach naturalnych i kwiatowych oraz naparach. By mieć gwarancję skuteczności wszystkie składniki są ogrzewane nie więcej niż do 103 stopni Fahrenheita. Podobnie jak w przypadku pokarmów, substancje roślinne są lepiej absorbowane, co wpływa na piękny, zdrowy i zadbany wygląd skóry.

Dzięki używaniu nieprzetworzonych składników, jak twierdzi Sunny Griffin, produkty firmy Astara dają maksymalne efekty. Każdy środek nawilżający, oczyszczający, tonik, peeling, serum, czy maseczka jest produkowana na bazie składników w ich naturalnym stanie ? całych, niegotowanych i minimalnie przetworzonych, tak by w pełni wykorzystać ich wartości odżywcze. Filozofia produktów Astara zakłada, że ponieważ skóra jest największym organem ciała, to w pełni odzwierciedla ogólny stan zdrowia. Zdrowa, młodo wyglądająca skóra zaczyna się na etapie komórkowym, a Astara korzysta tylko z najlepszych składników na świecie. Wysoko zjonizowane minerały z dna morskiego, bazylia, grejpfrut, ogórek, wyciąg z marchewki, żeń-szeń, masło Shea, olej Awokado, papaja oraz wodorosty z Pacyfiku, to tylko niektóre przykłady nieprzetworzonych składników wykorzystywanych do głębokiego oczyszczania, odbudowywania, dotleniania, nawilżania i odmładzania skóry. Niezależnie od wieku, typu skóry i jej stanu, po zastosowaniu kosmetyku skóra mobilizuje się do procesów leczniczych, poprawia się jej struktura, nawilżenie, zyskuje młody i zdrowy wygląd.

Astara zrobiła wszystko, by jej produkty były czyste i wolne od konserwantów. Griffin twierdzi, że zanim cokolwiek trafi na półki, testują to dokładnie na sobie. Jeśli produkt sprosta wysokim standardom firmy Astara, pakuje się go do niebieskich, szklanych buteleczek, by uchronić składniki przed rozpadem w promieniach ultrafioletowych.

Produkty Astara Skin Care testuje się w jednym z najbardziej surowych klimatów, w Telluride w Kolorado. Mimo ekstremalnych warunków: dużej wysokości i suchego, górskiego powietrza, dowiedziono, że produkty te odnawiają i regenerują skórę. Zalety produktów Astara by przywrócić zniszczonej, przesuszonej, starzejącej się skórze piękny młody i zdrowy wygląd docenili konsumenci, w tym gwiazdy tej skali co Hugh Jackman, Liv Tyler, i Ashley Judd. Astara to po prostu kosmetyczny niezbędnik.

Źródło: http://www.key2weight-loss.com/article38.html


Poprawiony: piątek, 23 grudnia 2011 16:08